Życzenia (ale czy wszystkiego najlepszego)

“”Cieszę się, że ikona polskiego biznesu znalazła się na warszawskim
parkiecie. Janie, nareszcie – zwrócił się prezes GPW Ludwik Sobolewski do
Jana Kulczyka podczas ceremonii debiutu.

Prezes GPW dodał też, że życzy Janowi Kulczykowi, aby – jeśli Oliver Stone
nakręci trzecią część “Wall Street” – była ona o nim.”

(źródło: pb.pl)

Panie prezesie, czy na pewno chodzi o WallStreet? Kim miałby być Jan Kulczyk – insiderem Gordonem Gekko czy naiwnym i (ostatecznie) praworządnym Budem Foxem?

Niestety nie znam jeszcze części II, ale znając poglądy Stone’a i zajawki filmu śmiem przypuszczać, że to nie jest  pieśń pochwalna dla WallStreet.

2 Komentarzy

  1. reptile

    Oby gwiazdy dobrze mówiły o nowej karierze (aktorskiej?) 🙂 miałem to już mówić przy inniejszej koniunkcji 🙂

  2. adegie

    Ludwik “Napalm” Sobolewski zwyczajnie nie widział tego filmu. To nie pierwszy raz kiedy palnął coś bez pomyślunku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.