Życzenia (ale czy wszystkiego najlepszego)

„”Cieszę się, że ikona polskiego biznesu znalazła się na warszawskim
parkiecie. Janie, nareszcie – zwrócił się prezes GPW Ludwik Sobolewski do
Jana Kulczyka podczas ceremonii debiutu.

Prezes GPW dodał też, że życzy Janowi Kulczykowi, aby – jeśli Oliver Stone
nakręci trzecią część „Wall Street” – była ona o nim.”

(źródło: pb.pl)

Panie prezesie, czy na pewno chodzi o WallStreet? Kim miałby być Jan Kulczyk – insiderem Gordonem Gekko czy naiwnym i (ostatecznie) praworządnym Budem Foxem?

Niestety nie znam jeszcze części II, ale znając poglądy Stone’a i zajawki filmu śmiem przypuszczać, że to nie jest  pieśń pochwalna dla WallStreet.

2 Komentarzy

  1. reptile

    Oby gwiazdy dobrze mówiły o nowej karierze (aktorskiej?) 🙂 miałem to już mówić przy inniejszej koniunkcji 🙂

  2. adegie

    Ludwik „Napalm” Sobolewski zwyczajnie nie widział tego filmu. To nie pierwszy raz kiedy palnął coś bez pomyślunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.