Najdziwniejsza zima krypto
W poprzednim tygodniu bitcoin stracił 16,3% i zanotował najgorszy tydzień od listopada 2022, czyli od załamania na rynku po upadku giełdy FTX.
Cena bitcoina po raz drugi w tym roku zbliżyła się do 60 000 USD. Od szczytu z października 2025 – na poziomie 126 300 USD – bitcoin stracił już ponad 50%.
Trwające obsunięcie jest bolesne, ale dalekie jeszcze od historycznych krypto zim.





