Rynki nieustannie się zmieniają. Niektóre na lepsze, inne na gorsze, jeszcze inne na …inaczej działające.

Tymi banalnymi dwoma zdaniami, odpowiadam na pytania “Dlaczego pracuję w jednej firmie ponad 20 lat” 🙂

Podobnie odpowiada, kilku naszych klientów, którzy inwestują za naszym pośrednictwem. Dajemy im możliwości spróbowania swoich sił na różnych rynkach, różnych instrumentach. Surowce, towary, forex, giełdy zagraniczne. Szersza perspektywa nie jest równoznaczna z większymi zyskami. Ale daje taką szansę. A często ułatwia znajdowanie analogii. A czy na poszukiwaniu analogii nie opieramy swego warsztatu inwestycyjnego?

Zgodnie z powyższą ideą, chciałbym przedstawić Wam nowego blogera na blogi.bossa.pl – Aleksandra Pińskiego.

Autora tekstów w portalu NBP – obserwatorfinansowy.pl oraz tekstów ekonomicznych i o tematyce historycznej. Czytelnika książek i przeglądów badań naukowych o inwestowaniu i rynkach kapitałowych.

Pan Aleksander będzie dzielił się na blogu właśnie recenzjami najnowszych książek oraz opisami przeglądów badań naukowych z najbardziej interesującej Was dziedziny.

Czy wpłynie to na zyskowność Waszych strategii? Nie wiem ale tego Wam życzę.

PS. Jak zwykle przy okazji zmian, prosimy o uwagi dot. funkcjonowania blogów. Jakich tematów Wam brakuje, jakich jest za dużo, co jeszcze moglibyśmy zrobić, żeby blogi spełniały swoją funkcję. A może ktoś z Was popełnił interesujący tekst, który chciałby zamieścić na blogi.bossa.pl? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu: m.wojciechowski_at_bossa.pl

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *