Rynki nieustannie się zmieniają. Niektóre na lepsze, inne na gorsze, jeszcze inne na …inaczej działające.

Tymi banalnymi dwoma zdaniami, odpowiadam na pytania „Dlaczego pracuję w jednej firmie ponad 20 lat” 🙂

Podobnie odpowiada, kilku naszych klientów, którzy inwestują za naszym pośrednictwem. Dajemy im możliwości spróbowania swoich sił na różnych rynkach, różnych instrumentach. Surowce, towary, forex, giełdy zagraniczne. Szersza perspektywa nie jest równoznaczna z większymi zyskami. Ale daje taką szansę. A często ułatwia znajdowanie analogii. A czy na poszukiwaniu analogii nie opieramy swego warsztatu inwestycyjnego?

Zgodnie z powyższą ideą, chciałbym przedstawić Wam nowego blogera na blogi.bossa.pl – Aleksandra Pińskiego.

Autora tekstów w portalu NBP – obserwatorfinansowy.pl oraz tekstów ekonomicznych i o tematyce historycznej. Czytelnika książek i przeglądów badań naukowych o inwestowaniu i rynkach kapitałowych.

Pan Aleksander będzie dzielił się na blogu właśnie recenzjami najnowszych książek oraz opisami przeglądów badań naukowych z najbardziej interesującej Was dziedziny.

Czy wpłynie to na zyskowność Waszych strategii? Nie wiem ale tego Wam życzę.

PS. Jak zwykle przy okazji zmian, prosimy o uwagi dot. funkcjonowania blogów. Jakich tematów Wam brakuje, jakich jest za dużo, co jeszcze moglibyśmy zrobić, żeby blogi spełniały swoją funkcję. A może ktoś z Was popełnił interesujący tekst, który chciałby zamieścić na blogi.bossa.pl? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu: m.wojciechowski_at_bossa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.