Stali czytelnicy blogi.bossa.pl zauważyli pewnie zmianę w prawej kolumnie 😉

Pojawiła się w niej zachęta do zagłosowania na nasz serwis w konkursie Ekonomiczny blog roku 2014.

 

Inicjatywa jak każda tego rodzaju ma na celu wypromowanie zarówno blogów jak i jej organizatora, będziemy jednak wdzięczni za Wasz głos nie tylko dlatego.

 

Tak jak wielokrotnie podkreślaliśmy zależy nam na tym, żeby blogi.bossa.pl odpowiadały Waszym oczekiwaniom. Nie utrzymujemy się z reklam, naszym podstawowym celem nie jest ilość odsłon i klików w banery.

Naturalnie jednak, że zaglądamy w statystyki odwiedzin, ilości komentarzy i oceny tekstów, bo jest to dla nas forma informacji zwrotnej od Was czy idziemy w dobrą stronę.

 

Potraktujcie zatem oddanie Waszego głosu na blogi.bossa.pl w tym konkursie, jako przekaz od Was do nas:

Jest nieźle, choć oczywiście mogłoby być lepiej.

 

Do rozwijania tego przekazu namawiam za pośrednictwem wszelkich dostępnych kanałów (komentarzy, maili do blogerów np. m.wojciechowski_at_bossa.pl, telefonów i faksów do DM BOŚ – gołębi pocztowych nie obsługujemy 😉

 

1 Komentarz

  1. kajet

    głos oddany. Tytuł należy się wam jak psu buda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.