Stali czytelnicy blogi.bossa.pl zauważyli pewnie zmianę w prawej kolumnie 😉

Pojawiła się w niej zachęta do zagłosowania na nasz serwis w konkursie Ekonomiczny blog roku 2014.

 

Inicjatywa jak każda tego rodzaju ma na celu wypromowanie zarówno blogów jak i jej organizatora, będziemy jednak wdzięczni za Wasz głos nie tylko dlatego.

 

Tak jak wielokrotnie podkreślaliśmy zależy nam na tym, żeby blogi.bossa.pl odpowiadały Waszym oczekiwaniom. Nie utrzymujemy się z reklam, naszym podstawowym celem nie jest ilość odsłon i klików w banery.

Naturalnie jednak, że zaglądamy w statystyki odwiedzin, ilości komentarzy i oceny tekstów, bo jest to dla nas forma informacji zwrotnej od Was czy idziemy w dobrą stronę.

 

Potraktujcie zatem oddanie Waszego głosu na blogi.bossa.pl w tym konkursie, jako przekaz od Was do nas:

Jest nieźle, choć oczywiście mogłoby być lepiej.

 

Do rozwijania tego przekazu namawiam za pośrednictwem wszelkich dostępnych kanałów (komentarzy, maili do blogerów np. m.wojciechowski_at_bossa.pl, telefonów i faksów do DM BOŚ – gołębi pocztowych nie obsługujemy 😉

 

1 Komentarz

  1. kajet

    głos oddany. Tytuł należy się wam jak psu buda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. w celu: zapewnienia najwyższej jakości naszych usług oraz dla zabezpieczenia roszczeń. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, a jeżeli prawo na to pozwala także żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji w sekcji "Blogi: osoby komentujące i zostawiające opinie we wpisach" w zakładce
"Dane osobowe".

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Opinie, założenia i przewidywania wyrażone w materiale należą do autora publikacji i nie muszą reprezentować poglądów DM BOŚ S.A. Informacje i dane zawarte w niniejszym materiale są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz nie mogą stanowić podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Nie należy traktować ich jako rekomendacji inwestowania w jakiekolwiek instrumenty finansowe lub formy doradztwa inwestycyjnego. DM BOŚ S.A. nie udziela gwarancji dokładności, aktualności oraz kompletności niniejszych informacji. Zaleca się przeprowadzenie we własnym zakresie niezależnego przeglądu informacji z niniejszego materiału.

Niezależnie, DM BOŚ S.A. zwraca uwagę, że inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych środków. Podjęcie decyzji inwestycyjnej powinno nastąpić po pełnym zrozumieniu potencjalnych ryzyk i korzyści związanych z danym instrumentem finansowym oraz rodzajem transakcji. Indywidualna stopa zwrotu klienta nie jest tożsama z wynikiem inwestycyjnym danego instrumentu finansowego i jest uzależniona od dnia nabycia i sprzedaży konkretnego instrumentu finansowego oraz od poziomu pobranych opłat i poniesionych kosztów. Opodatkowanie dochodów z inwestycji zależy od indywidualnej sytuacji każdego klienta i może ulec zmianie w przyszłości. W przypadku gdy materiał zawiera wyniki osiągnięte w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika na przyszłość. W przypadku gdy materiał zawiera wzmiankę lub odniesienie do symulacji wyników osiągniętych w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika przyszłych wyników. Więcej informacji o instrumentach finansowych i ryzyku z nimi związanym znajduje się w serwisie bossa.pl w części MIFID: Materiały informacyjne MiFID -> Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w instrumenty finansowe.