Jak co roku, nie tylko na blogach Bossy, nie może zabraknąć życzeń 😉

I znów inspiracje dostarczyliście sami. A dokładniej Dorota pisząc w jednym z komentarzy „Wszystkim Autorom i Czytelnikom bossowych blogów życzę ubogich, radosnych i refleksyjnych Świat Bożego Narodzenia. Moc truchleje.”

Niech zatem Święta będą:

ubogie w troski, zapędzenie, zbyt szybkie chwil przeżywanie,

radosne we wspólnym z bliskimi odnajdywaniu więzi i przeżywaniu emocji,

refleksyjne, dzięki wolno płynącemu czasowi i chęciom złapania myśli, które giną w natłoku codziennych spraw i sprawek.

 

PS. Gdybyście mieli dosyć zakupów, zakupów i żarcia, żarcia to wiecie gdzie nas szukać 😉 Refleksje (nie tylko na temat Świąt) mile widziane.

 

5 Komentarzy

 1. wburzyns

  Jako klient DM BOŚ też mam życzenie – żeby wreszcie zostały poprawione dane dostępne pod adresem http://bossa.pl/pub/intraday/mstock/daily/. Może spełni się po świętach? To nie tylko moje życzenie, pierwszy marzyciel wypowiedział je już w październiku (http://moja.nova.bossa.pl/index.jsp?layout=newForumTree&page=0&thread_id=14212&forum_id=154&sort_order=last&list_page=0&showPostBody=true&news_cat_id=682), ale kogo by tam obchodzili tacy marzyciele…

 2. mwojciechowski (Post autora)

  @wburzyns
  Wbrew pozorom temat się toczy. Niestety poprawki wymagały generowania dużej ilości danych, co zajęło sporo czasu. Choć oczywiście nie usprawiedliwia to, aż tak długiego okresu oczekiwania. Przepraszam za niedogodności i obiecujemy poprawę.
  Jeśli zostawił Pan kontakt do siebie to zostanie Pan poinformowany o wykonaniu poprawek.

 3. _dorota

  Ano, jak ma być refleksja (po)świąteczna, to proszę. Papież Franciszek: „(…) wizja Bożego Narodzenia – „bajkowego i przesłodzonego” – jest fałszywa i niezgodna z Ewangelią.”.

  To ku pokrzepieniu wszystkich, którzy – po dwudniowym „total immerse” w życie rodzinne i oglądnięciu nieznośnie łzawych reklam w mediach – rozważają konwersję na inne wyznanie 🙂 Wytrwajcie.

  PS. czy będzie w tym roku wątek prognoz (i miłosierne podsumowanie zeszłorocznych)?

  1. astanczak

   @ _dorota

   > czy będzie w tym roku wątek prognoz (i miłosierne podsumowanie zeszłorocznych)?

   Będzie – 1 stycznia.

 4. msokolowski[bossa.pl]

  @wburzyns
  Pliki z danymi zostały już poprawione. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.