Jak co roku, nie tylko na blogach Bossy, nie może zabraknąć życzeń 😉

I znów inspiracje dostarczyliście sami. A dokładniej Dorota pisząc w jednym z komentarzy „Wszystkim Autorom i Czytelnikom bossowych blogów życzę ubogich, radosnych i refleksyjnych Świat Bożego Narodzenia. Moc truchleje.”

Niech zatem Święta będą:

ubogie w troski, zapędzenie, zbyt szybkie chwil przeżywanie,

radosne we wspólnym z bliskimi odnajdywaniu więzi i przeżywaniu emocji,

refleksyjne, dzięki wolno płynącemu czasowi i chęciom złapania myśli, które giną w natłoku codziennych spraw i sprawek.

 

PS. Gdybyście mieli dosyć zakupów, zakupów i żarcia, żarcia to wiecie gdzie nas szukać 😉 Refleksje (nie tylko na temat Świąt) mile widziane.

 

5 Komentarzy

 1. wburzyns

  Jako klient DM BOŚ też mam życzenie – żeby wreszcie zostały poprawione dane dostępne pod adresem http://bossa.pl/pub/intraday/mstock/daily/. Może spełni się po świętach? To nie tylko moje życzenie, pierwszy marzyciel wypowiedział je już w październiku (http://moja.nova.bossa.pl/index.jsp?layout=newForumTree&page=0&thread_id=14212&forum_id=154&sort_order=last&list_page=0&showPostBody=true&news_cat_id=682), ale kogo by tam obchodzili tacy marzyciele…

 2. mwojciechowski (Post autora)

  @wburzyns
  Wbrew pozorom temat się toczy. Niestety poprawki wymagały generowania dużej ilości danych, co zajęło sporo czasu. Choć oczywiście nie usprawiedliwia to, aż tak długiego okresu oczekiwania. Przepraszam za niedogodności i obiecujemy poprawę.
  Jeśli zostawił Pan kontakt do siebie to zostanie Pan poinformowany o wykonaniu poprawek.

 3. _dorota

  Ano, jak ma być refleksja (po)świąteczna, to proszę. Papież Franciszek: „(…) wizja Bożego Narodzenia – „bajkowego i przesłodzonego” – jest fałszywa i niezgodna z Ewangelią.”.

  To ku pokrzepieniu wszystkich, którzy – po dwudniowym „total immerse” w życie rodzinne i oglądnięciu nieznośnie łzawych reklam w mediach – rozważają konwersję na inne wyznanie 🙂 Wytrwajcie.

  PS. czy będzie w tym roku wątek prognoz (i miłosierne podsumowanie zeszłorocznych)?

  1. astanczak

   @ _dorota

   > czy będzie w tym roku wątek prognoz (i miłosierne podsumowanie zeszłorocznych)?

   Będzie – 1 stycznia.

 4. msokolowski[bossa.pl]

  @wburzyns
  Pliki z danymi zostały już poprawione. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. w celu: zapewnienia najwyższej jakości naszych usług oraz dla zabezpieczenia roszczeń. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, a jeżeli prawo na to pozwala także żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji w sekcji "Blogi: osoby komentujące i zostawiające opinie we wpisach" w zakładce
"Dane osobowe".

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Opinie, założenia i przewidywania wyrażone w materiale należą do autora publikacji i nie muszą reprezentować poglądów DM BOŚ S.A. Informacje i dane zawarte w niniejszym materiale są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz nie mogą stanowić podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Nie należy traktować ich jako rekomendacji inwestowania w jakiekolwiek instrumenty finansowe lub formy doradztwa inwestycyjnego. DM BOŚ S.A. nie udziela gwarancji dokładności, aktualności oraz kompletności niniejszych informacji. Zaleca się przeprowadzenie we własnym zakresie niezależnego przeglądu informacji z niniejszego materiału.

Niezależnie, DM BOŚ S.A. zwraca uwagę, że inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych środków. Podjęcie decyzji inwestycyjnej powinno nastąpić po pełnym zrozumieniu potencjalnych ryzyk i korzyści związanych z danym instrumentem finansowym oraz rodzajem transakcji. Indywidualna stopa zwrotu klienta nie jest tożsama z wynikiem inwestycyjnym danego instrumentu finansowego i jest uzależniona od dnia nabycia i sprzedaży konkretnego instrumentu finansowego oraz od poziomu pobranych opłat i poniesionych kosztów. Opodatkowanie dochodów z inwestycji zależy od indywidualnej sytuacji każdego klienta i może ulec zmianie w przyszłości. W przypadku gdy materiał zawiera wyniki osiągnięte w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika na przyszłość. W przypadku gdy materiał zawiera wzmiankę lub odniesienie do symulacji wyników osiągniętych w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika przyszłych wyników. Więcej informacji o instrumentach finansowych i ryzyku z nimi związanym znajduje się w serwisie bossa.pl w części MIFID: Materiały informacyjne MiFID -> Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w instrumenty finansowe.