Znajdź dziesięć różnic

2 kolejki, 22 lat różnicy, jeden cel.

Kolejka przed oddziałem BKO – lato 1990

fot.PAP/Witold Rozmysłowicz

 


Kolejka przed oddziałem Amber Gold w Krakowie – lato 2012

fot. Joanna Mąkosa/TOK FM

3 Komentarzy

 1. Adam_S

  Za duzo ludzi tam nie ma… poza tym ten Amber sie w cukierni ulokowal?
  lepsze zdjecia sa przy otwarciu MM… nie mowiac o karpiu w Realu
  http://www.youtube.com/watch?v=39DrQ6hZyyc&feature=related

 2. Kamil Ł.

  Tak samo jak kryty był system bankowy w USA i machinacje z jego strony w tym gości takich jak Angelo Mozilo, który miał mnóstwo znajomości w państowych organach i firmach tak samo jest tutaj z Plichtą. Wcześniej myślałem, że gość jest kryty przez kogoś z zagranicy,a teraz juz nie mam wątpliwości, że tak naprawdę kryją go wysoko postawieni Polacy. Wystarczy spojrzeć jakim imprezom patronował Amber Gold albo filmom sławnych reżyserów. W najgorszym wypadku gość zamknie biznes i po prostu zgarnie mniej pieniędzy. Gdyby rzeczywiście zależało komuś na sprawdzeniu Amber Gold to przecież nie jest problemem zrobienie dokładnego audytu włącznie z rozpoznaniem jak dokładnie ten biznes działa. Pan Plichta czuje się juz tak pewny, że nawet nie musi wyglądu swojego chować 🙂

 3. Lucek

  Bo przed założeniem lokaty w AG, należało wynająć Rutkowskiego.
  Już on by wszystko z tego Plichty wycisnął!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. w celu: zapewnienia najwyższej jakości naszych usług oraz dla zabezpieczenia roszczeń. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, a jeżeli prawo na to pozwala także żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji w sekcji "Blogi: osoby komentujące i zostawiające opinie we wpisach" w zakładce
"Dane osobowe".

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Opinie, założenia i przewidywania wyrażone w materiale należą do autora publikacji i nie muszą reprezentować poglądów DM BOŚ S.A. Informacje i dane zawarte w niniejszym materiale są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz nie mogą stanowić podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Nie należy traktować ich jako rekomendacji inwestowania w jakiekolwiek instrumenty finansowe lub formy doradztwa inwestycyjnego. DM BOŚ S.A. nie udziela gwarancji dokładności, aktualności oraz kompletności niniejszych informacji. Zaleca się przeprowadzenie we własnym zakresie niezależnego przeglądu informacji z niniejszego materiału.

Niezależnie, DM BOŚ S.A. zwraca uwagę, że inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych środków. Podjęcie decyzji inwestycyjnej powinno nastąpić po pełnym zrozumieniu potencjalnych ryzyk i korzyści związanych z danym instrumentem finansowym oraz rodzajem transakcji. Indywidualna stopa zwrotu klienta nie jest tożsama z wynikiem inwestycyjnym danego instrumentu finansowego i jest uzależniona od dnia nabycia i sprzedaży konkretnego instrumentu finansowego oraz od poziomu pobranych opłat i poniesionych kosztów. Opodatkowanie dochodów z inwestycji zależy od indywidualnej sytuacji każdego klienta i może ulec zmianie w przyszłości. W przypadku gdy materiał zawiera wyniki osiągnięte w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika na przyszłość. W przypadku gdy materiał zawiera wzmiankę lub odniesienie do symulacji wyników osiągniętych w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika przyszłych wyników. Więcej informacji o instrumentach finansowych i ryzyku z nimi związanym znajduje się w serwisie bossa.pl w części MIFID: Materiały informacyjne MiFID -> Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w instrumenty finansowe.