Podróż niezbyt sentymentalna

Dokładnie 22 lata temu – w lipcu 1990 roku ludzie obudzili się ze zbiorowego snu…

 

szczegóły: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bezpieczna_Kasa_Oszcz%C4%99dno%C5%9Bci

4 Komentarzy

 1. tygrys_myszowaty

  To były czasy wielkich możliwości. Kapitalizm budowaliśmy. Nasz, polski. W Ameryce pucybut stawał się milionerem dzięki mozolnej pracy. W nowej, wolnej Polsce fotograf bankierem. W jedną noc.

 2. Wojtek S.

  Czekamy na wpis o Warszawskiej GRYPIE Inwestycyjnej. 🙂

 3. GZalewski

  w całej tej niezbyt zabawnej sytuacji, ciekawe czy jest pechowiec, ktory nie wyjechal na wakacje, bo wykupil je w ktoryms z upadajacych biur, pozniej zorganizowal sobie prywatny przelot OLT, a moze jeszcze kase wlozyl w AG albo finroyal

 4. Jacek

  life is brutal and full of zasadzkas 😉
  Jednak po ponad 20 latach ludzie powinni być trochę bardziej świadomi tego co robią.
  http://kancelariakrakow.com/blog/?p=256
  Robert z Łodzi pisze:
  2012/08/01 o 11:07
  Ludzie! Pomocy! Wróciłem właśnie z AG z informacją, że ‚mam się nie martwić’, ale nie są w stanie odpowiedzieć kiedy dostanę przelew. Razem z kolegą zainwestowaliśmy pieniądze na które pracowaliśmy ostatnie 6 lat w Anglii… Łącznie ponad 400 tys. PLN!!!! Do czasu uruchomienia inwestycji o której wspólnie marzyliśmy miały leżeć na lokacie w banku – trafiła się okazja z AG i wpłaciliśmy je tam. To jakiś dramat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. w celu: zapewnienia najwyższej jakości naszych usług oraz dla zabezpieczenia roszczeń. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, a jeżeli prawo na to pozwala także żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji w sekcji "Blogi: osoby komentujące i zostawiające opinie we wpisach" w zakładce
"Dane osobowe".

Proszę podać wartość CAPTCHA: *