Podróż niezbyt sentymentalna

Dokładnie 22 lata temu – w lipcu 1990 roku ludzie obudzili się ze zbiorowego snu…

 

szczegóły: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bezpieczna_Kasa_Oszcz%C4%99dno%C5%9Bci

4 Komentarzy

 1. tygrys_myszowaty

  To były czasy wielkich możliwości. Kapitalizm budowaliśmy. Nasz, polski. W Ameryce pucybut stawał się milionerem dzięki mozolnej pracy. W nowej, wolnej Polsce fotograf bankierem. W jedną noc.

 2. Wojtek S.

  Czekamy na wpis o Warszawskiej GRYPIE Inwestycyjnej. 🙂

 3. GZalewski

  w całej tej niezbyt zabawnej sytuacji, ciekawe czy jest pechowiec, ktory nie wyjechal na wakacje, bo wykupil je w ktoryms z upadajacych biur, pozniej zorganizowal sobie prywatny przelot OLT, a moze jeszcze kase wlozyl w AG albo finroyal

 4. Jacek

  life is brutal and full of zasadzkas 😉
  Jednak po ponad 20 latach ludzie powinni być trochę bardziej świadomi tego co robią.
  http://kancelariakrakow.com/blog/?p=256
  Robert z Łodzi pisze:
  2012/08/01 o 11:07
  Ludzie! Pomocy! Wróciłem właśnie z AG z informacją, że ‚mam się nie martwić’, ale nie są w stanie odpowiedzieć kiedy dostanę przelew. Razem z kolegą zainwestowaliśmy pieniądze na które pracowaliśmy ostatnie 6 lat w Anglii… Łącznie ponad 400 tys. PLN!!!! Do czasu uruchomienia inwestycji o której wspólnie marzyliśmy miały leżeć na lokacie w banku – trafiła się okazja z AG i wpłaciliśmy je tam. To jakiś dramat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.