Takiego Zalewskiego lubię – zadziorny, rzeczowy, kąśliwy. Jest Pan w formie. A propos – nie podejrzewałem ludzi związanych z finansami o taką erudycje. Kto dzis czyta Lema, a Twaina? – sadziłem, że jedynie filolodzy jak ja:) Chapeau bas. Proszę wybaczyć może zbyt protekcjonalny ton, nie to było moim zamiarem.

To komentarz z ubiegłego roku przy okazji wpisu Efekty, które stwarzamy. Ponieważ, jak większość – łasy jestem na pochwały, pozwoliłem sobie ów komntarz przypomnieć. No dobra, a tak poważnie. Pretekestem był ponownie materiał Przemka Barankiewicza (który również wówczas zainspirował mnie do notki).

Ponieważ od zawsze uczestnictwo na forach internetowych (poźniej zaś blogach), to dla mnie doskonała okazja do polemik, wymiany myśli, twórczych zadym intelektualnych, których nie dawała prasa papierowa („Listy od czytelnikow” to jednak nie to), tym bardziej się cieszę za reakcję.

Może nie chodzi o mnie, jeśli tak to przez zbyt egocentryczne widzenie świata. Ale  jeśli jednak chodzi o mnie, to Drogi Przemku, dziękuję za pozdrowienia. Ale jakoś nie pojmuję czemu nie wymieniłeś swojego adwersarza z imienia i nazwiska. Dając maleńki link choćby.

Muszę popracować nad stylem, skoro uznałeś, że „przed rokiem poważnym tonem wyśmiałem powyższe statystyki „. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.