Takiego Zalewskiego lubię – zadziorny, rzeczowy, kąśliwy. Jest Pan w formie. A propos – nie podejrzewałem ludzi związanych z finansami o taką erudycje. Kto dzis czyta Lema, a Twaina? – sadziłem, że jedynie filolodzy jak ja:) Chapeau bas. Proszę wybaczyć może zbyt protekcjonalny ton, nie to było moim zamiarem.

To komentarz z ubiegłego roku przy okazji wpisu Efekty, które stwarzamy. Ponieważ, jak większość – łasy jestem na pochwały, pozwoliłem sobie ów komntarz przypomnieć. No dobra, a tak poważnie. Pretekestem był ponownie materiał Przemka Barankiewicza (który również wówczas zainspirował mnie do notki).

Ponieważ od zawsze uczestnictwo na forach internetowych (poźniej zaś blogach), to dla mnie doskonała okazja do polemik, wymiany myśli, twórczych zadym intelektualnych, których nie dawała prasa papierowa („Listy od czytelnikow” to jednak nie to), tym bardziej się cieszę za reakcję.

Może nie chodzi o mnie, jeśli tak to przez zbyt egocentryczne widzenie świata. Ale  jeśli jednak chodzi o mnie, to Drogi Przemku, dziękuję za pozdrowienia. Ale jakoś nie pojmuję czemu nie wymieniłeś swojego adwersarza z imienia i nazwiska. Dając maleńki link choćby.

Muszę popracować nad stylem, skoro uznałeś, że „przed rokiem poważnym tonem wyśmiałem powyższe statystyki „. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. w celu: zapewnienia najwyższej jakości naszych usług oraz dla zabezpieczenia roszczeń. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, a jeżeli prawo na to pozwala także żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji w sekcji "Blogi: osoby komentujące i zostawiające opinie we wpisach" w zakładce
"Dane osobowe".

Proszę podać wartość CAPTCHA: *