Niedawno mieliśmy radosny czas powitań na blogach, tym razem nadszedł smutny czas pożegnań.  Z serwisem i DM BOŚ rozstaje się Jacek Tyszko.

Jacku, składam Ci Wielkie Podziękowania za:

– szlachetną walkę z mitami i zabobonami związanymi z IKE (za to należy Ci się medal od Ministra, któremu powinno zależeć na tym, żeby Polacy zrozumieli, że należy głównie liczyć na siebie na emeryturze),

– niesienie kaganka oświaty wśród trzódki inwestorskiej (nauczyciele akademiccy powinni się od Ciebie uczyć, jak utrzymać zainteresowanie słuchaczy pomimo przedłużania czasu wykładu o kolejną godzinę ;),

– interesujące teksty na blogach, które pomimo swojej długości, czytało się z wypiekami na twarzy do ostatniej kropki,

– intrygujące i dowcipne wpisy na fanpage bossy na FB,

– sławienie imienia DM BOŚ na morzach i oceanach mediów.

Mam nadzieję, że pomimo zmiany barw będziesz nadal wykorzystywał swój talent krasomówczy i pisarski do kształcenia nowego i starego pokolenia inwestorów.  Rynek tego łaknie jak kania dżdżu  – patrz chociażby wyniki sondy dot. przyczyn nie zakładania rachunków IKE – 40% boi się, że rząd położy łapę na ich oszczędnościach.

O innych Twoich talentach nie wspominam bo w końcu blogi to miejsce publiczne 😉

Tak czy owak będziemy tęsknić. Powodzenia!

14 Komentarzy

 1. GZalewski

  POwodzenia 🙂

 2. astanczak

  Dzięki Jacku za te kilka dobrych lat bez najmniejszego zgrzytu – powodzenia!

 3. ZP

  Dzięki i powodzenia

  1. trystero

   Rzeczywiście, w sprawie IKE Pan Jacek wykonał tytaniczną pracę i myślę, że wielu inwestorów korzysta teraz dzięki niemu z tarczy podatkowej.

   Życzę powodzenia na dalszym etapie kariery zawodowej.

 4. pit65

  Powodzenia dla Pana Jacka na ..nowej drodze życia 🙂

  @mwojciechowski

  „któremu powinno zależeć na tym, żeby Polacy zrozumieli, że należy głównie liczyć na siebie na emeryturze”

  Tak być powinno , ale byłoby to ujemne sprzężenie zwrotne z rzeczywistością zarządzaną przez Pana Ministra dlatego osobiście powątpiewam , no bo cóż by sie stało z tak szanownym ciałem gdyby Polacy liczyli na siebie w tym względzie 🙂

 5. lesserwisser

  Smucimy się i cieszymy zarazem, bo chyba poszedł na lepsze?

 6. Klik

  Przyłączam się do podziękowań dla Pana Jacka Tyszko.

 7. bszuba

  Powodzenia Jacku, trzymam kciuki!

 8. a.sawicka[bossa]

  Powodzenia Jacku:-) !!!

 9. Coma

  Trzymam kciuki za dalszą karierę !!!

 10. Mariusz

  Jacek dzięki za współprace i życzę samych sukcesów!!

 11. Lukasz

  Jacek będzie nam ciebie brakowało, powodzenia i trzymam kciuki 😉

  -L

 12. kathay

  Jacek przybijam V na nową drogę 🙂

 13. jtyszko[bossa]

  Dziękuję za ten wpis i za wszystkie ciepłe słowa – już za wami tęsknię 🙂 Jako, że pozostaję „w branży” – nadal się bedziemy spotykać – i w mediach, i na szkoleniach …i gdzie tylko nam przyjdzie ochota. Także na blogach bossy – ale teraz już tylko gościnnie, jako stały fan moich szanownych kolegów redaktorów 🙂 Tylko Casillas nie zmienił dotąd klubu, więc chyba mi to jakoś wybaczycie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. w celu: zapewnienia najwyższej jakości naszych usług oraz dla zabezpieczenia roszczeń. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, a jeżeli prawo na to pozwala także żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji w sekcji "Blogi: osoby komentujące i zostawiające opinie we wpisach" w zakładce
"Dane osobowe".

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Opinie, założenia i przewidywania wyrażone w materiale należą do autora publikacji i nie muszą reprezentować poglądów DM BOŚ S.A. Informacje i dane zawarte w niniejszym materiale są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz nie mogą stanowić podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Nie należy traktować ich jako rekomendacji inwestowania w jakiekolwiek instrumenty finansowe lub formy doradztwa inwestycyjnego. DM BOŚ S.A. nie udziela gwarancji dokładności, aktualności oraz kompletności niniejszych informacji. Zaleca się przeprowadzenie we własnym zakresie niezależnego przeglądu informacji z niniejszego materiału.

Niezależnie, DM BOŚ S.A. zwraca uwagę, że inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych środków. Podjęcie decyzji inwestycyjnej powinno nastąpić po pełnym zrozumieniu potencjalnych ryzyk i korzyści związanych z danym instrumentem finansowym oraz rodzajem transakcji. Indywidualna stopa zwrotu klienta nie jest tożsama z wynikiem inwestycyjnym danego instrumentu finansowego i jest uzależniona od dnia nabycia i sprzedaży konkretnego instrumentu finansowego oraz od poziomu pobranych opłat i poniesionych kosztów. Opodatkowanie dochodów z inwestycji zależy od indywidualnej sytuacji każdego klienta i może ulec zmianie w przyszłości. W przypadku gdy materiał zawiera wyniki osiągnięte w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika na przyszłość. W przypadku gdy materiał zawiera wzmiankę lub odniesienie do symulacji wyników osiągniętych w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika przyszłych wyników. Więcej informacji o instrumentach finansowych i ryzyku z nimi związanym znajduje się w serwisie bossa.pl w części MIFID: Materiały informacyjne MiFID -> Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w instrumenty finansowe.