Krótka sprzedaż na GPW zaczyna nabierać rumieńców.

5 Komentarzy

 1. Dapi

  Ostatnie dwie sesje to najwyższe wartości wskaźnika KS od dwóch miesięcy. Zawdzieczamy to Boryszewowi który był bardzo aktywny w KS

 2. iras

  Witam, mam takie małe pytanie. Czy pożyczkodawcą akcji w przypadku krótkiej sprzedaży może być tylko DM? osoba prywatna też może swoje akcje za pośrednictwem DM pożyczyć osobie która chce dokonać krótkiej sprzedaży?

 3. _dorota

  Czy są gdzieś publikowane historyczne dane dot. wolumenu KS, tak, żeby można było prześledzić, jak KS na konkretnym papierze się kształtowała?

 4. GZalewski

  nie ma problemu, zeby pożyczkodawcą byla osoba fizyczna – na umowe cywilną, ale mysle ze proceduralnie będzie to zupełny kłopot – chodzi o czas przeniesienia papierów itp itd

 5. iras

  Bardzo dziekuję za odpowiedź, szkoda że to tak wygląda. Pozdrawiam i gratuluje wydania książki:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.