Zakończyliśmy I etap konkursu 2-latka.  Zliczamy jeszcze głosy i negocjujemy dodatkowe nagrody ale wszystko wskazuje na to, że dogrywki nie będzie 😉 Głównie dzięki pytaniu Jacka o obligacje EDO.

Podsumowanie konkursu już w poniedziałek 22 marca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 Komentarzy

 1. Tramp

  To gdzie tam był kruczek? 🙂 Pewnie dodatkowo jakieś koszty zdeponowania, ale to spokojnie zostawało prawie 100zł na to więc gdzie ten haczyk? 😛

 2. exnergy

  He he no to widzę, że kolega się potknął na tym pytaniu. Było podchwytliwe, nie będę zdradzał odpowiedzi, chyba, że Pan Michał pozwoli.

  “Zakończyliśmy I etap konkursu 2-latka” – a to będzie jeszcze coś więcej? Może np. troszkę trudniejszy etap i nagroda konto IKE wypchane po brzegi kasą do górnego limitu rocznego w 2010 r. przez DM BOŚ (co to jest 10tys. dla biura 😉 )?

 3. Tramp

  Jak możesz to podeślij mi na trammp@gmail.com 😉 Aby nie dawać publicznie, mi już i tak nie pomoże 🙂

 4. mwojciechowski (Post autora)

  @Tramp
  Jak wytrzymasz do poniedziałku to w poniedziałek postaram się podać wszystkie poprawne odpowiedzi. Jak nie to przejrzyj raz jeszcze wpis Jacka o IKE i obligacjach EDO.
  @exnergy
  Drugi etap (dogrywka) raczej się nie odbędzie, ponieważ nie będzie takiej potrzeby – jest samotny zwycięzca i 4 nagrody pocieszenia.

 5. Tramp

  Ok, już mam. No to błąd ;(
  Szukałem wcześniej pod hasłem EDO na blogu i nic nie znajdywało, a jakbym wpisał obligacje to już pojawia się wpis Pana Jacka. No nic, złośliwe wyszukiwarki 🙂

 6. Gonzo

  No coz, trzeba przelknac gorzka pigulke porazki (teraz juz wiem, ze mialem przynajmniej 2 bledy) i wziasc sie za robote dalej.

 7. Tramp

  To i pewnie nagrody pocieszenia już nie będzie 😛
  Nic, czekamy na następne konkursiwa 😉
  Swoje zadanie spełnił, mnie przyciągnął ponownie do czytania blogów 🙂

 8. irko58

  ;-(((

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *