Zakończyliśmy I etap konkursu 2-latka.  Zliczamy jeszcze głosy i negocjujemy dodatkowe nagrody ale wszystko wskazuje na to, że dogrywki nie będzie 😉 Głównie dzięki pytaniu Jacka o obligacje EDO.

Podsumowanie konkursu już w poniedziałek 22 marca.

8 Komentarzy

 1. Tramp

  To gdzie tam był kruczek? 🙂 Pewnie dodatkowo jakieś koszty zdeponowania, ale to spokojnie zostawało prawie 100zł na to więc gdzie ten haczyk? 😛

 2. exnergy

  He he no to widzę, że kolega się potknął na tym pytaniu. Było podchwytliwe, nie będę zdradzał odpowiedzi, chyba, że Pan Michał pozwoli.

  „Zakończyliśmy I etap konkursu 2-latka” – a to będzie jeszcze coś więcej? Może np. troszkę trudniejszy etap i nagroda konto IKE wypchane po brzegi kasą do górnego limitu rocznego w 2010 r. przez DM BOŚ (co to jest 10tys. dla biura 😉 )?

 3. Tramp

  Jak możesz to podeślij mi na trammp@gmail.com 😉 Aby nie dawać publicznie, mi już i tak nie pomoże 🙂

 4. mwojciechowski (Post autora)

  @Tramp
  Jak wytrzymasz do poniedziałku to w poniedziałek postaram się podać wszystkie poprawne odpowiedzi. Jak nie to przejrzyj raz jeszcze wpis Jacka o IKE i obligacjach EDO.
  @exnergy
  Drugi etap (dogrywka) raczej się nie odbędzie, ponieważ nie będzie takiej potrzeby – jest samotny zwycięzca i 4 nagrody pocieszenia.

 5. Tramp

  Ok, już mam. No to błąd ;(
  Szukałem wcześniej pod hasłem EDO na blogu i nic nie znajdywało, a jakbym wpisał obligacje to już pojawia się wpis Pana Jacka. No nic, złośliwe wyszukiwarki 🙂

 6. Gonzo

  No coz, trzeba przelknac gorzka pigulke porazki (teraz juz wiem, ze mialem przynajmniej 2 bledy) i wziasc sie za robote dalej.

 7. Tramp

  To i pewnie nagrody pocieszenia już nie będzie 😛
  Nic, czekamy na następne konkursiwa 😉
  Swoje zadanie spełnił, mnie przyciągnął ponownie do czytania blogów 🙂

 8. irko58

  ;-(((

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. w celu: zapewnienia najwyższej jakości naszych usług oraz dla zabezpieczenia roszczeń. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, a jeżeli prawo na to pozwala także żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji w sekcji "Blogi: osoby komentujące i zostawiające opinie we wpisach" w zakładce
"Dane osobowe".

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Opinie, założenia i przewidywania wyrażone w materiale należą do autora publikacji i nie muszą reprezentować poglądów DM BOŚ S.A. Informacje i dane zawarte w niniejszym materiale są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz nie mogą stanowić podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Nie należy traktować ich jako rekomendacji inwestowania w jakiekolwiek instrumenty finansowe lub formy doradztwa inwestycyjnego. DM BOŚ S.A. nie udziela gwarancji dokładności, aktualności oraz kompletności niniejszych informacji. Zaleca się przeprowadzenie we własnym zakresie niezależnego przeglądu informacji z niniejszego materiału.

Niezależnie, DM BOŚ S.A. zwraca uwagę, że inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych środków. Podjęcie decyzji inwestycyjnej powinno nastąpić po pełnym zrozumieniu potencjalnych ryzyk i korzyści związanych z danym instrumentem finansowym oraz rodzajem transakcji. Indywidualna stopa zwrotu klienta nie jest tożsama z wynikiem inwestycyjnym danego instrumentu finansowego i jest uzależniona od dnia nabycia i sprzedaży konkretnego instrumentu finansowego oraz od poziomu pobranych opłat i poniesionych kosztów. Opodatkowanie dochodów z inwestycji zależy od indywidualnej sytuacji każdego klienta i może ulec zmianie w przyszłości. W przypadku gdy materiał zawiera wyniki osiągnięte w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika na przyszłość. W przypadku gdy materiał zawiera wzmiankę lub odniesienie do symulacji wyników osiągniętych w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika przyszłych wyników. Więcej informacji o instrumentach finansowych i ryzyku z nimi związanym znajduje się w serwisie bossa.pl w części MIFID: Materiały informacyjne MiFID -> Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w instrumenty finansowe.