Gdyby ktoś chciał sobie posłuchać wykładów na temat wyższości Świąt Wielkiej Nocy, nad Świętami Bożego Narodzenia, może kupić sobie odpowiednią płytę (http://merlin.pl/O-wyzszosci-Swiat-Wielkiej-Nocy-nad-Swietami-Bozego-Narodzenia_Jan-Tadeusz-Stanislawski/browse/product/4,454214.html) i opowiedzieć się po jednej ze stron.

Zasadniczo dyskusje, że coś jest lepsze od czegoś nie są łatwe. Zwolenników CocaColi trudno przekonać do PepsiColi i odwrotnie. Użytkownicy Nikona znajdą tysiące i jeden argumentów na to, że to lepszy aparat fotograficzny niż najlepszy nawet Canon. Wojna „Windows czy Linux” trwa również od lat. Ostatnio spór rozszerzył się na telefony komórkowe.

Czy lepszy jest Symbian czy Android, a może coś jeszcze innego

Dla wielu nie ma świata poza IPhonem. Inni (ostatnio w mniejszości) kupują od lat wyłącznie Nokię.

I owa Nokia ma szansę być dziś na ustach komentatorów giełdowych oraz w serwisach technologicznych. Oto ogłoszono plany sojuszu z Microsoftem.

W chwili gdy to piszę akcje Nokii zniżkują blisko 10% w stosunku do wczorajszego zamknięcia. Widać rynek nie ma najlepszego zdania o tym sojuszu.

A to, że Nokia już wcześniej wpadła z łask prezentuje popularny w sieci żarcik. Zabrakło na nią miejsca.

telefony

3 Komentarzy

 1. Adam_S

  Chyba
  „Użytkownicy Nikona znajdą tysiące i jeden argumentów na to, że to lepszy aparat fotograficzny niż najlepszy nawet Nikon”
  Nikon nie pownien dwa razy w tym zdaniu wystapic 🙂

  a takie zjady na akcjach sa dla innych wyprzedaza i zakupia ja teraz…

 2. gzalewski (Post autora)

  dzieki. Tak wlasnie mialo byc

 3. Pink Floyd

  W mojej skromnej opinii to dobre posuniecie ze strony Nokii. Oni byli troche w rozkroku, zlekcewazyli Androida i teraz musieli z tym fantem cos poczac. Zapowiada sie ciekawe show 🙂 MS vs Google 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.