Gdyby ktoś chciał sobie posłuchać wykładów na temat wyższości Świąt Wielkiej Nocy, nad Świętami Bożego Narodzenia, może kupić sobie odpowiednią płytę (http://merlin.pl/O-wyzszosci-Swiat-Wielkiej-Nocy-nad-Swietami-Bozego-Narodzenia_Jan-Tadeusz-Stanislawski/browse/product/4,454214.html) i opowiedzieć się po jednej ze stron.

Zasadniczo dyskusje, że coś jest lepsze od czegoś nie są łatwe. Zwolenników CocaColi trudno przekonać do PepsiColi i odwrotnie. Użytkownicy Nikona znajdą tysiące i jeden argumentów na to, że to lepszy aparat fotograficzny niż najlepszy nawet Canon. Wojna „Windows czy Linux” trwa również od lat. Ostatnio spór rozszerzył się na telefony komórkowe.

Czy lepszy jest Symbian czy Android, a może coś jeszcze innego

Dla wielu nie ma świata poza IPhonem. Inni (ostatnio w mniejszości) kupują od lat wyłącznie Nokię.

I owa Nokia ma szansę być dziś na ustach komentatorów giełdowych oraz w serwisach technologicznych. Oto ogłoszono plany sojuszu z Microsoftem.

W chwili gdy to piszę akcje Nokii zniżkują blisko 10% w stosunku do wczorajszego zamknięcia. Widać rynek nie ma najlepszego zdania o tym sojuszu.

A to, że Nokia już wcześniej wpadła z łask prezentuje popularny w sieci żarcik. Zabrakło na nią miejsca.

telefony

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 Komentarzy

 1. Adam_S

  Chyba
  “Użytkownicy Nikona znajdą tysiące i jeden argumentów na to, że to lepszy aparat fotograficzny niż najlepszy nawet Nikon”
  Nikon nie pownien dwa razy w tym zdaniu wystapic 🙂

  a takie zjady na akcjach sa dla innych wyprzedaza i zakupia ja teraz…

 2. gzalewski (Post autora)

  dzieki. Tak wlasnie mialo byc

 3. Pink Floyd

  W mojej skromnej opinii to dobre posuniecie ze strony Nokii. Oni byli troche w rozkroku, zlekcewazyli Androida i teraz musieli z tym fantem cos poczac. Zapowiada sie ciekawe show 🙂 MS vs Google 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *