Wykres dnia: WIG20 oczywiście

Po piątkowej zwyżce w Warszawie nie możemy mieć innego wykresu na niedzielę niż WIG20.

Dynamika ruchu i relatywnie dobra postawa rynku na tle otoczenia stały się bazą do zadawania wielu pytań. Czy kończymy miesiąc przeceny? Czy rozpoczynamy mocniejsze odreagowanie? Czy to tylko sztuczne podbicie w kontekście finałowej sesji jedno z najtrudniejszych miesięcy w historii?  Czy ruch na północ zostanie wykorzystany przez zaskoczonych sierpniową słabością do wyjścia na korekcie i szybko wrócimy do spadków? Każdy ma swoje pytanie, każdy ma swoją odpowiedź i każdy ma swoje nadzieje i wątpliwości, ale wszyscy przyznamy, iż wykres WIG20 zachęca do spekulacji na temat przyszłości rynku. Bez wątpienia, obraz techniczny WIG20 jest dziś jednym z ciekawszych i zachęcających do stawiania średniookresowych prognoz. Zatem, odbijemy w rejon 2400 pkt. czy lecimy dalej na południe?

5 Komentarzy

 1. olo

  Ja stawiam że odbijemy bo gramy boczniaka od ponad roku a Pan jaki kierunek obstawia?

 2. Adam Stańczak

  Po piątkowej sesji technika zachęca do kupowania z bliskim stop-lossami, ale średniookresowo skłaniam się do dalszych spadków i jednak zejścia pod 2000 pkt.

  1. olo

   Nasz rynek jest rozchwiany dla tego ciężko tu inwestować duże kwoty więc zastanawiam się na przyszłość nad Usa.

 3. Adam Stańczak

  US troszkę drogie teraz dla inwestora z Polski. Dolar po blisko 4,00, a ceny też raczej dalekie od niskich. Paradoks polega na tym, że w walucie to GPW zrobiła się teraz tania, co dobrze pokazują wykresy WIG20 przeliczone na USD i EUR.

  1. olo

   No tak niespodziewalem się że Usd bedzie prawie po 4zł ciekawe czy jest jakaś szansa na oslabienie w przyszłości żeby w końcu się przemóc i zainwestowac w amerykańskie akcje czy etf.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.