Zgodnie z obietnicą propozycja zabawy dla czytelników bossablo (jak nie którzy nazywają blogi.bossa.pl) 😉

Na 5-lecie – 5 pytań, 5 zwycięzców na każde pytanie. Świat przyspiesza, a my razem z nim. Tym razem trzeba się wykazać nie tylko wiedzą i umiejętnością szybkiego wyszukiwania ale również szybkością działania. Nagrody (niskie prowizje na rachunku lub książki i gadżety firmowe) otrzymają bowiem te osoby, których poprawne odpowiedzi trafią na nasz serwer najszybciej.

W celu utrudnienia, nie podajemy w jakie dni mogą się pojawić pytania 😉 Za to same pytania, nie powinny nastręczyć trudności. Dotyczą tematów poruszanych na blogach i na naszych stronach.

Poniżej, krótki regulamin.

1. Każdy wpis blogerów poczynając od 3 marca może zawierać jedno lub więcej pytań konkursowych. W sumie zostanie zadanych przynajmniej 5 pytań.

2. Pytania będą z zakresu tematów poruszanych na blogach lub na stronach bossa.pl, bossafx.pl, bossafund.pl. Prawidłową odpowiedź lub podpowiedź można znaleźć w tekstach lub komentarzach.

3. Zwycięzca – Osoba, której mail z poprawną odpowiedzią na dane pytanie dotrze na serwer DM BOŚ jako pierwszy. Liczy się czas serwera DM BOŚ.

4. Minimalna ilość pytań – 5. Minimalna ilość zwycięzców – 5 (jeden na każde pytanie).

5. Nagrody dla Zwycięzców – Obniżki prowizji na rachunku w DM BOŚ (0,19% na akcjach i 5,5 zł na kontraktach na WIG20 przez 3 miesiące) lub książki i gadżety firmowe.

6. Dodatkowe nagrody – kolejne cztery osoby, które przyślą prawidłowe odpowiedzi otrzymają nagrody niespodzianki.

7. Każdy uczestnik może otrzymać nagrodę tylko raz.

8. Sposób przekazywania odpowiedzi – mail na adres blogi_at_bossa.pl

9. Jedna osoba może używać tylko jednego adresu mailowego.

10. Niektóre maile są przetrzymywane przez serwer pocztowy ze względów bezpieczeństwa. Niestety nie będzie to stanowić podstawy do reklamacji.

11. Organizator ma prawo zmienić zasady konkursu lub go anulować. Ma również prawo wyeliminować poszczególnych uczestników. Skorzysta z tego prawa w przypadku wykrycia manipulacji lub innych ważnych przyczyn.

12. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy lub współpracownicy DM BOŚ oraz członkowie ich rodzin.

Gdyby coś było niejasne, pytajcie poniżej.

I wypatrujcie pytań we wpisach 😉

 

3 Komentarzy

 1. lesserwisser

  Widzę, że jesteście niereformowalni! Znowu ten sam niewydarzony pomysł z podejściem „kto pierwszy ten lepszy” i niespodziewajka z publikacją pytania.

  Czy blogerzy mają czas i ochotę aby czatować na pojawienie się pytania?

  Proponuję ponownie publikować pytania o jednej godzinie – powiedzmy o 21.00 z wcześniejszą zapowiedzią albo, powiedzmy, między 21-22, a czas na odpowiedź jest liczony o 30 minuty po pojawieniu się pytania.
  Czy, jak to mówią, coś w podobie.

  Wtedy szanse się jakoś wyrównają i bedzie względnie fair.

 2. Raf

  @lesserwisser

  Zreformuj sie i zagladaj tu po prostu czesciej 🙂

 3. Ekonom polityczny

  A ja proponuję publikować pytania od razu z odpowiedziami na nie, zaś przesłanie mail’a obciązyć sumą 11.3 zł+VAT i wyjdzie z tego coś typu Majlo-Tele 🙂

  Może nie jest to mądre, ale jak uczy działalność TVP, Polsat’u itd bywa całkiem dochodowe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. w celu: zapewnienia najwyższej jakości naszych usług oraz dla zabezpieczenia roszczeń. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, a jeżeli prawo na to pozwala także żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji w sekcji "Blogi: osoby komentujące i zostawiające opinie we wpisach" w zakładce
"Dane osobowe".

Proszę podać wartość CAPTCHA: *