Zgodnie z obietnicą propozycja zabawy dla czytelników bossablo (jak nie którzy nazywają blogi.bossa.pl) 😉

Na 5-lecie – 5 pytań, 5 zwycięzców na każde pytanie. Świat przyspiesza, a my razem z nim. Tym razem trzeba się wykazać nie tylko wiedzą i umiejętnością szybkiego wyszukiwania ale również szybkością działania. Nagrody (niskie prowizje na rachunku lub książki i gadżety firmowe) otrzymają bowiem te osoby, których poprawne odpowiedzi trafią na nasz serwer najszybciej.

W celu utrudnienia, nie podajemy w jakie dni mogą się pojawić pytania 😉 Za to same pytania, nie powinny nastręczyć trudności. Dotyczą tematów poruszanych na blogach i na naszych stronach.

Poniżej, krótki regulamin.

1. Każdy wpis blogerów poczynając od 3 marca może zawierać jedno lub więcej pytań konkursowych. W sumie zostanie zadanych przynajmniej 5 pytań.

2. Pytania będą z zakresu tematów poruszanych na blogach lub na stronach bossa.pl, bossafx.pl, bossafund.pl. Prawidłową odpowiedź lub podpowiedź można znaleźć w tekstach lub komentarzach.

3. Zwycięzca – Osoba, której mail z poprawną odpowiedzią na dane pytanie dotrze na serwer DM BOŚ jako pierwszy. Liczy się czas serwera DM BOŚ.

4. Minimalna ilość pytań – 5. Minimalna ilość zwycięzców – 5 (jeden na każde pytanie).

5. Nagrody dla Zwycięzców – Obniżki prowizji na rachunku w DM BOŚ (0,19% na akcjach i 5,5 zł na kontraktach na WIG20 przez 3 miesiące) lub książki i gadżety firmowe.

6. Dodatkowe nagrody – kolejne cztery osoby, które przyślą prawidłowe odpowiedzi otrzymają nagrody niespodzianki.

7. Każdy uczestnik może otrzymać nagrodę tylko raz.

8. Sposób przekazywania odpowiedzi – mail na adres blogi_at_bossa.pl

9. Jedna osoba może używać tylko jednego adresu mailowego.

10. Niektóre maile są przetrzymywane przez serwer pocztowy ze względów bezpieczeństwa. Niestety nie będzie to stanowić podstawy do reklamacji.

11. Organizator ma prawo zmienić zasady konkursu lub go anulować. Ma również prawo wyeliminować poszczególnych uczestników. Skorzysta z tego prawa w przypadku wykrycia manipulacji lub innych ważnych przyczyn.

12. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy lub współpracownicy DM BOŚ oraz członkowie ich rodzin.

Gdyby coś było niejasne, pytajcie poniżej.

I wypatrujcie pytań we wpisach 😉

 

3 Komentarzy

 1. lesserwisser

  Widzę, że jesteście niereformowalni! Znowu ten sam niewydarzony pomysł z podejściem „kto pierwszy ten lepszy” i niespodziewajka z publikacją pytania.

  Czy blogerzy mają czas i ochotę aby czatować na pojawienie się pytania?

  Proponuję ponownie publikować pytania o jednej godzinie – powiedzmy o 21.00 z wcześniejszą zapowiedzią albo, powiedzmy, między 21-22, a czas na odpowiedź jest liczony o 30 minuty po pojawieniu się pytania.
  Czy, jak to mówią, coś w podobie.

  Wtedy szanse się jakoś wyrównają i bedzie względnie fair.

 2. Raf

  @lesserwisser

  Zreformuj sie i zagladaj tu po prostu czesciej 🙂

 3. Ekonom polityczny

  A ja proponuję publikować pytania od razu z odpowiedziami na nie, zaś przesłanie mail’a obciązyć sumą 11.3 zł+VAT i wyjdzie z tego coś typu Majlo-Tele 🙂

  Może nie jest to mądre, ale jak uczy działalność TVP, Polsat’u itd bywa całkiem dochodowe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.