„Nie porzucając naszych wizji, na pewno teraz będziemy się trzymać biznesowej ziemi”. W ten sposób podsumował obecną sytuację Infinity SA, członek Rady Nadzorczej – Jan Brykczyński.

Z tego można wnioskować, że dotychczasowe dziecko, opracowywane przez wiele, wiele lat przez poprzedniego prezesa – Piotra Tymochowicza – zostaje odstawione na drugi plan. Dość szybko. Chyba więc czas zrobić nową emisję, na nowy model biznesowy i nowe koncepcje.

Cały wywiad z Janem Brykczyńskim można obejrzeć  na stronach TVN CNBC:

http://www.tvncnbc.pl/infinity-z-nowym-prezesem,7210709,21,klip.html

3 Komentarzy

 1. Łukasz Sikora

  Jestem ciekawy jak potoczą się dalsze losy Infinity ale patrząc na jej dotychczasowe działania oraz reakcje ludzi nie spodziewam się aby miała przed sobą świetlistą przyszłość.

 2. infinity kłamie

  Jest pewien postęp w stosunku do Victoria AOC – tam „zmiana branży” nastąpiła po dwóch latach. Postęp oczywiście w edukacji na rynku, gdzie rozszyfrowanie Victoria AOC zajęło niemal 2 lata a na Infinity wystarczył tydzień.
  Jedno i drugie, to ten sam model – nawet statut i dokumenty z emisji akcji przepisywane.
  Tu jednak story zostało spalone wcześniej, niż się oszuści spodziewali. Ktoś wyciągnął swissdnabank i trzeba było się ewakuować.
  Te same, zgrane karty. Zaraz będzie emisja z prawem poboru, po „atrakcyjnej cenie”.
  To są złodzieje. Nie przyszli zarobić na akcjach. Przyszli okraść ludzi z pieniędzy. Udało się Perecie z Victorii oszukać ludzi na kilka milionów złotych i tym tutaj marzy się to samo. Oni nie myślą kategoriami rynku kapitałowego. Dlatego wciągają biednych ludzi w pułapkę. Każdy myśli „przecież mają akcje, przecież nie mogą chcieć stracić” – otóż NIE, akcje to dla nich koszt, jak dla Solorza kupującego UNI czy ELE. Oni przyszli wyciągnąć od was pieniądze. Zresztą nie oni pierwsi i wcale nie są najwięksi – ot w skali cwaniactwa na rynku – drobne cwaniaczki, wystawione na odstrzał jak na dłoni.

  Oni tylko pozazdrościli Czarneckiemu i LCC, Netii, fantastycznym spółkom Krauzego itd. Oni też by chcieli gwizdnąć coś dla siebie. Nie dziwcie się im…

 3. infinity kłamie

  Infinity ma już nowego prezesa. Sztama pękła i zaczęło się wzajemne podstawianie nóg: http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&ncc_index=IFY&id=13013&id_tr=1
  choć z poprzednich komunikatów powiało nadzieją na kasę – na wypłaty dla nowego prezesa i spłatę długów dostojnym akcjonariuszom (dwie emisje po nominale – skąd wiedziałem?).
  A Pereta w Vitorii planuje emisję-gigant (85 mln zł po nominale), zwołał WZA na 17 stycznia. Jakoś nie wierzę, ze ktoś obejmie te akcje… http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&ncc_index=VIC&id=12988&id_tr=1

  Btw. miała być jeszcze jedna spółka, ale chyba już się „chłopaki” nie lubią, a może tylko udają?
  http://www.poland-cc.eu/zespol-zarzadzajacy

  Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.