GPW poinformowała o wykluczeniu z obrotu z dniem 2 października trzech firm notowanych na tym rynku. Wśród nich jest niedoszły rewolucjonista – Green Technology znany wcześniej jako Infinity.
Łza się w oku kręci, gdy przypomni się, co twórca spółki, czyli Piotr Tymochowicz obiecywał:

Uważamy, że istniejące narzędzia informatyczne można wykorzystać nie tylko do rozrywki, czy codziennej pracy, ale do doskonalenia siebie, uczenia się zupełnie nowych umiejętności, w tym nawiązywania trwałych pozytywnych relacji z innymi ludźmi. Stworzyliśmy multispace „Solaris”, którego wielowymiarowość odzwierciedla wielowymiarowość każdego z nas. To pierwszy krok, do realizacji naszej idei: zhumanizowania Internetu.”

„Praktycznie od zera zaprojektowano i stworzono systemy informatyczne tworzące projekt „Solaris.” Przez dwa lata trwały prace nad stworzeniem specjalnych procedur bezpieczeństwa oraz wyznaczeniu lokalizacji dla newralgicznych części projektu. Wszystko po to, by „Solaris” rzeczywiście dawał gwarancje utrwalenia danych praktycznie na zawsze. Bowiem nie będą to zwykłe dane, ale wirtualne zapisy realnej świadomości użytkowników, którzy jako pierwsi ludzie wygrają z czasem.

ehhhh….
A tu teksty dotyczące tejże rewolucji:
https://blogi.bossa.pl/?s=infinity

5 Komentarzy

 1. pit65

  „Uważamy….”

  Uwielbiam te nowomowę / multispace, wielowymiarowość etc. – pełny odlot /przy której potencjalny dawca kapitału głupieje i czuje się jak neandertalczyk ,a jedyna sensowna myśla jest wtedy kup durniu, by po fakcie poczuć się głupcem podwójnym 🙂

  Jeszcze jeden bias by się wystrzegać.

 2. Tomek

  Czy można prosić o jakieś źródło tej rewelacyjnej wiadomości? 🙂

  1. trystero

   @ Tomek

   Której wiadomości? O wykluczeniu? Tutaj jest oryginalna uchwała Zarządu GPW.

 3. czytelnik bloga

  Ciekawostka..

  W sobotę odbył się marsz

  Przeglądając różne strony internetowe można zauważyć, że wśród pracowników instytucji finansowych są również zwolennicy Radia Maryja.

  http://www.ibs.edu.pl/content/view/1940/28/

  http://www.ibs.edu.pl/content/view/1696/106/

  http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/1211/107/

  aczkolwiek chyba nie Lecha Kaczyńskiego..

  http://www.ibs.edu.pl/content/view/2780/28/

 4. Ekonom polityczny

  Szkoda, że Lenin był dużo lepszym „rewolucjonistą” 🙁
  Jakże byłoby miło, gdyby był równie „skuteczny” jak Tymochowicz:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.