Nie wiem o czym myślał dział marketingu Gazety Wyborczej, ale pomysł na dodatek do codziennej gazety miał iście genialny. Po książkach, płytach DVD, przyszedł czas na krok dalej.

Dziś wraz z gazetą można dostać za jedyne 7,99 zł NÓŻ. Pierwszy z zestawu noży, wraz z blokiem drewnianym.

Boje się myśleć co będzie dalej.

15 Komentarzy

 1. sorensen

  ten wpis to dowcip? jak nie, to zaniża wasze blogowisko na bossie, sorex za szczerość

 2. kunta-kinte

  oj Grzesiu coś krwawe myśli Ci po głowie chodzą

 3. JAGUS

  Witam Panow i pytam czy lapac juz te noze po 1 sztuce czy poczekac na komplet? Soros chyba wezmie hurtem od Agory. Gdzie jest dno,bo juz to robi sie nudne moj rachunek w BOS prawie 0. ale z nozem czuje sie bezpiecznie. Pozdrawiam

 4. Alicja

  Nie kupuje Gazety Wyborczej, ale dzisiaj to zrobie 🙂

 5. JANEK

  Jutro mogą dołączyć smycz.

 6. TS

  Jutro mogą dołączyć smycz.

  Ja bym stawiał raczej na sznurek 😀

 7. Jacek

  Wiadro wody, lub krople walerianowe

 8. TS

  dostałem teraz SMS-a od eGazety.pl , że teraz Gazetę Wyborczą można będzie kupować za 55% ceny , jaka wiarygodność taka cena.

 9. andrew

  Noże w GW http://wyborcza.pl/0,94774.html – dziś nóż do mięsa…

 10. Bodzio

  Grzegorz daj znać jak będą dodawać kałacha. Normalnie do ust GW nie biorę ale jak dadzą kałach to pierwszy polecę kupię. I ja już wiem najlepiej co ja z nim zrobię.

  A z tym nożem to może chodzi o to żeby się ochrzcić nożem jak jeszcze ktoś jest nieochrzczony.

  A swoją droga jak tam leasingi trzymają sie jeszcze???

  Pozdro

  Twój Bodek

 11. Maciek

  kurcze balans, ze też wczesniej tu nie zajżałem bo bym kupił, za takie grosze taka promocja 3 w 1, deska, nożyk i jeszcze gazeta do zawijania kanapek, a tak przepadło:( . W biurze też nie przyuważyłem przy przegladaniu gazet, ktoś musiał już wcześniej skroić 🙂

 12. antek1

  Czy to te noże co sie ich spadajacych nie łapie? Nie chcieli ich na giełdzie to dali do Wyborczej i po kłopocie.

 13. HARAKIRI

  Nóż dają aby inwestorzy mogli zrobić sobie HARAKIRI albo SEPUKU

 14. holf

  Artykulów nikt już im nie czyta, elity się kompromitują. Jakby nie testy maturalno-gimnazjalne, kursy angielskiego i atlasy drogowe to nawet mlodzież by nie kupowala. W odróżnieniu od przedmówców, nie kupię nawet tego wydania GW – noży ci u mnie dostatek.

 15. LOLEK

  Promocja na czas bessy? I co dalej – kałachy, krew czy inne idiotyzmy małych dużych chłopców.A prócz słowa bessa co o giełdzie napisaliście ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.