Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy ;)

Tylko komu?

Leszkowi Czarneckemu, czy może 4184 inwestorom, którzy zapakowali się w pierwotnej emisji wykorzystując cud finansów, jakim jest dźwignia finansowa.

A hossa, szczególnie w budowlance miała trwać wiecznie.

LCC

7 Komentarzy

 1. tr

  przegladam wyniki finansowe spolek z branzy budowlanej i widac, ze byly okresy pod kreska, pozniej skokwy zysk i znowu pod kreska. tylko nieliczne zarabiaja regularnie. to zarabianie na takiej dzialalnosci przypomina gre gracza na gieldzie czekajacego na swoje piec minut.

 2. gzalewski

  Chyba mamy suplement do rocznicy
  01.07.200813:01″Rz”: Leszek Czarnecki był tajnym współpracownikiem SB

 3. Alicja

  Przegladam notowania i zaskoczylo mnie dlaczego LCC spadl -9,00 a Noble -8,00 – i jest odpowiedz. Ciekawa jestem jaki bedzie cd

 4. Mike

  Dla tych za to jeszcze "nie ubranych" będzie taniej…

 5. tr

  wzialem to po 2 zl.

 6. tr

  nie rozumiem dlaczego dzisiaj spolki ze stajni P Czarneckiego wzrastaly tak z 5% oprocz LCC. Jeszcze by sypali z teych kredytow ? Byly momenty, ze podrywal do 3% ale to tak ze dwie sesje temu.

 7. tr

  mozna bylo cos zaprognozowac. wyglada na to, ze juz sie nasypali ():

  [IMG]http://i35.tinypic.com/6r4i6o.jpg[/IMG]

  http://i35.tinypic.com/6r4i6o.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. w celu: zapewnienia najwyższej jakości naszych usług oraz dla zabezpieczenia roszczeń. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, a jeżeli prawo na to pozwala także żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji w sekcji "Blogi: osoby komentujące i zostawiające opinie we wpisach" w zakładce
"Dane osobowe".

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Opinie, założenia i przewidywania wyrażone w materiale należą do autora publikacji i nie muszą reprezentować poglądów DM BOŚ S.A. Informacje i dane zawarte w niniejszym materiale są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz nie mogą stanowić podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Nie należy traktować ich jako rekomendacji inwestowania w jakiekolwiek instrumenty finansowe lub formy doradztwa inwestycyjnego. DM BOŚ S.A. nie udziela gwarancji dokładności, aktualności oraz kompletności niniejszych informacji. Zaleca się przeprowadzenie we własnym zakresie niezależnego przeglądu informacji z niniejszego materiału.

Niezależnie, DM BOŚ S.A. zwraca uwagę, że inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych środków. Podjęcie decyzji inwestycyjnej powinno nastąpić po pełnym zrozumieniu potencjalnych ryzyk i korzyści związanych z danym instrumentem finansowym oraz rodzajem transakcji. Indywidualna stopa zwrotu klienta nie jest tożsama z wynikiem inwestycyjnym danego instrumentu finansowego i jest uzależniona od dnia nabycia i sprzedaży konkretnego instrumentu finansowego oraz od poziomu pobranych opłat i poniesionych kosztów. Opodatkowanie dochodów z inwestycji zależy od indywidualnej sytuacji każdego klienta i może ulec zmianie w przyszłości. W przypadku gdy materiał zawiera wyniki osiągnięte w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika na przyszłość. W przypadku gdy materiał zawiera wzmiankę lub odniesienie do symulacji wyników osiągniętych w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika przyszłych wyników. Więcej informacji o instrumentach finansowych i ryzyku z nimi związanym znajduje się w serwisie bossa.pl w części MIFID: Materiały informacyjne MiFID -> Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w instrumenty finansowe.