Kolejne nowości na stronach bossa.pl

Po kolejnym liftingu stron w serwisie bossa.pl pojawiło się kilka nowości, o których kilka słów poniżej.

Pojawiła się strona z aktualnymi kursami indeksów światowych w formie instrumentów CFD:

https://bossa.pl/notowania/indeksy-swiatowe

Pojawiła się możliwość dodania:

par walutowych https://bossa.pl/notowania/waluty ,

towarów https://bossa.pl/notowania/towary i

indeksów światowych https://bossa.pl/notowania/indeksy-swiatowe

do widżetu „obserwowanych” – wystarczy kliknąć gwiazdkę przy wybranym instrumencie.

Dodano możliwość podglądu transakcji:

Przy każdej nazwie instrumentów w dziale notowań widnieją 2 przeciwne strzałki, których kliknięcie umożliwia podgląd.

Po kliknięciu w ikonę strzałek (pod gwiazdką) otwiera się okno z transakcjami z bieżącej sesji, dostępne również na urządzeniach mobilnych (wkrótce funkcjonalność będzie dostępna dla wyników historycznych).

Nieco wcześniej wdrożono również możliwość podglądu zdarzeń korporacyjnych:

Zdarzenia korporacyjne – GPW https://bossa.pl/zdarzenia-korporacyjne

Zdarzenia korporacyjne – zagranica https://bossa.pl/zdarzenia-korporacyjne-zagranica

***

Uwagi, komentarze mile widziane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. w celu: zapewnienia najwyższej jakości naszych usług oraz dla zabezpieczenia roszczeń. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, a jeżeli prawo na to pozwala także żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji w sekcji "Blogi: osoby komentujące i zostawiające opinie we wpisach" w zakładce
"Dane osobowe".

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Opinie, założenia i przewidywania wyrażone w materiale należą do autora publikacji i nie muszą reprezentować poglądów DM BOŚ S.A. Informacje i dane zawarte w niniejszym materiale są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i edukacyjnych oraz nie mogą stanowić podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Nie należy traktować ich jako rekomendacji inwestowania w jakiekolwiek instrumenty finansowe lub formy doradztwa inwestycyjnego. DM BOŚ S.A. nie udziela gwarancji dokładności, aktualności oraz kompletności niniejszych informacji. Zaleca się przeprowadzenie we własnym zakresie niezależnego przeglądu informacji z niniejszego materiału.

Niezależnie, DM BOŚ S.A. zwraca uwagę, że inwestowanie w instrumenty finansowe wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych środków. Podjęcie decyzji inwestycyjnej powinno nastąpić po pełnym zrozumieniu potencjalnych ryzyk i korzyści związanych z danym instrumentem finansowym oraz rodzajem transakcji. Indywidualna stopa zwrotu klienta nie jest tożsama z wynikiem inwestycyjnym danego instrumentu finansowego i jest uzależniona od dnia nabycia i sprzedaży konkretnego instrumentu finansowego oraz od poziomu pobranych opłat i poniesionych kosztów. Opodatkowanie dochodów z inwestycji zależy od indywidualnej sytuacji każdego klienta i może ulec zmianie w przyszłości. W przypadku gdy materiał zawiera wyniki osiągnięte w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika na przyszłość. W przypadku gdy materiał zawiera wzmiankę lub odniesienie do symulacji wyników osiągniętych w przeszłości, to nie należy ich traktować jako pewnego wskaźnika przyszłych wyników. Więcej informacji o instrumentach finansowych i ryzyku z nimi związanym znajduje się w serwisie bossa.pl w części MIFID: Materiały informacyjne MiFID -> Ogólny opis istoty instrumentów finansowych oraz ryzyka związanego z inwestowaniem w instrumenty finansowe.