Wirtualne wizje – dynamiczny rozwój

„Nasze główne cele emisyjne to stworzenie własnego ośrodka badawczo-rozwojowego w technologii HD w Hamburgu oraz fuzje i przejęcia małych firm” – powiedział prezes Virtual Vision Richard Kunicki. Virtual Vision chce stworzyć zespół realizacyjny, który dorównywałby jakością i sprawnością produkcji takim renomowanym firmom jak np: PDI/Dream Works.” 2007-08-10

Tak było rok temu. Jedna z pierwszych spółek notowanych na New Connect robiła na mnie wrażenie od samego początku. Plany bycia drugim Pixarem lub Dreamworks i strona internetowa wyglądająca jak produkt niezbyt rozgarniętego nastolatka.

Główną rzeczą, która się zmiania na stronie to komunikaty. Ale to jest raczej proste.

Aha jest jeszcze jedna zmiana, która każdorazowo wzbudza we mnie dreszcz ekscytacji.

Zakładka „Praca”

Jeszcze w styczniu 2008 (!) wchodząc w tę część serwisu www New Connect czytaliśmy

„ZATRUDNIMY EKSPERTÓW 3-D

zgloszenia podczas SIGGRAPH 2007 (5-9 sierpnia 2007)”

Później pojawiła się  dramatyczna zmiana

„ZATRUDNIMY EKSPERTÓW 3-D

zgloszenia podczas SIGGRAPH 2008 (11-15 sierpnia 2008)”

A ja się zastanawiam, czy tydzień po SIGGRAPH Virtual Vision znalazło już realnych ekspertów, czy przestawi licznik na 2009?

2 Komentarzy

  1. Alicja

    ukazal sie raport:

    http://www.newconnect.pl/pub/dokumenty_do_pobrania/NC_po_roku.pdf

  2. exnergy

    Jest już nawet 2010.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Proszę podać wartość CAPTCHA: *

Klauzula informacyjna

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. („My” lub „DM BOŚ”) z siedzibą w Warszawie (ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa). Będziemy przetwarzać, Pani/Pana dane na potrzeby udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, możliwości skorzystania z usługi oferowanej przez DM BOŚ, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. rozpatrywania skarg oraz obrony przed roszczeniami. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. W dowolnym momencie może Pani/Pan także wnieść sprzeciw, z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją, wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów DM BOŚ. Może się Pani/Pan z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: makler@bossa.pl lub list na adres: ul. Marszałkowska 78/80, 00-517 Warszawa, dzwoniąc na infolinię pod numer + 48 225043104 lub odwiedzając jedną z naszych placówek (lista dostępna pod http://bossa.pl/dmbos/oddzialy/). Może Pani/Pan skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych m.in. korzystając z e-mail: iod@bossa.pl lub listownie na nasz adres. Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych, czasie przechowywania, prawach i sposobach kontaktu znajduje się w naszej Polityce Prywatności.